Wydajna drukarka fiskalna

Najlepsze koparki

Wydajna drukarka fiskalna

Każda sprzedaż wymaga rejestrowania jej, aby można było od niej zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego. Większość firm robi to za pomocą kasy fiskalnej lub drukarki. Pomiędzy tymi urządzeniami jest spora różnica, którą warto poznać.

Gdzie sprawdzą się drukarki fiskalne?

drukarka fiskalna posnet thermalUstawa o podatku od towarów i usług jest głównym dokumentem, który jasno stanowi, że każda firma handlowa i usługowa, prowadząca działalność na rzecz klientów indywidualnych, musi rejestrować sprzedaż na urządzeniu fiskalnym. Może to być kasa tudzież drukarka fiskalna Posnet Thermal, która nie jest samodzielnym urządzeniem. Podstawową różnica między kasą, a drukarką jest to iż kasa może działać w dowolnym miejscu samodzielnie, natomiast drukarka musi być połączoną z programem do sprzedaży, gdyż jej głównym zadaniem jest drukowanie dokumentów księgowych. Przeważnie kasy wybierają małe i średnie firmy, które nie mają zbytnio rozbudowanej sprzedaży, gdyż jest to w zupełności wystarczający sprzęt. W przypadku hurtowni czy restauracji sieciowych, gdzie jest dużo pozycji sprzedażowych, lepiej się sprawdzają drukarki, tym bardziej, że można je połączyć z magazynem czy programem księgowym. Drukarki Posnet mają oddzielne wyświetlacze, które można ustawić w dowolnym miejscu, niekoniecznie bezpośrednio przy urządzeniu. Również istnieje możliwość wyposażenia drukarki w szufladę kasową i terminal płatniczy. Jest to z pewnością doskonałe urządzenie fiskalne dla firm, które generują duże obroty i dziennie wystawiają przynajmniej kilkadziesiąt paragonów i faktur.

Marka Posnet jest znana na polskim rynku od wielu lat i cieszy się doskonałą opinią. W swojej ofercie poza drukarkami posiada także kasy i wszelkie akcesoria fiskalne takie jak szuflady kasowe, terminale płatnicze, wagi czy skanery kodów.