Transport przesyłek nową pracą

Najlepsze koparki

Transport przesyłek nową pracą

Kiedy mój szef mnie zwolnił myślałem, że to już koniec. Byłem pewien, że teraz nadejdzie dla mnie tylko i wyłącznie gorszy czas. Byłem załamany. Na całe szczęście otaczają mnie naprawdę wspaniali ludzie, a w szczególności mój kuzyn, który nie dał mi się załamać i od razu podniósł mnie na duchu zachęcając do złożenia dokumentów do firmy transportującej przesyłki za granicę. 

Transportowanie przesyłek do Danii 

transport przesyłek do daniiStwierdziłem, że nie ma na co czekać i trzeba kuć żelazo póki gorące. Od razu usiadłem do pisania życiorysu i miałem nadzieję, że mi się uda. Po wysłaniu dokumentów aplikacyjnych czekałem trzy dni na telefon i poszedłem na rozmowę. Rekruter był bardzo konkretnym i rzeczowym facetem. Od razu powiedział mi na czym polega praca i co będę miał robić. Przedmiotem mojej pracy miał być szybki i skuteczny transport przesyłek do danii. Wiadomo jest, że mnóstwo osób siedzi na emigracji szukając dla siebie szansy na życie na całym świecie. Rodziny, które zostają w Polsce chętnie korzystają z usług transportowych aby szybki i sprawnie dostarczyć przesyłkę swojej rodzinie. Miałem prawo jazdy kategorii B na busa, więc ochoczo przyjąłem nową pracę. Polegała ona na tym, że jeśli ktoś nie był w stanie dostarczyć paczki, która miała być przewieziona na Danii do naszego biura musiałem pojechać do takiego człowieka, spisać dokumenty i ją odebrać. Sama trasa była bardzo przyjemna, bowiem musiałem tylko dojechać do portu, przeprawić się statkiem i jeździć po miastach Danii.

Wszyscy ludzie, którym wręczałem paczki byli bardzo wdzięczni nie tylko za szybki transport, ale również za to, że układałem je w taki sposób aby nic nie uległo zniszczeniu. Od razu pisano na mnie pochwały, że jestem zaangażowany i doceniło to także szefostwo. Lubię transportować paczki, czekam na kolejne zlecenia.