Drzwi do zakładu przemysłowego

Najlepsze koparki

Drzwi do zakładu przemysłowego

Drzwi w zakładzie pracy musiały spełniać wymagania bezpieczeństwa i trwałości, dlatego też nie mogliśmy zamówić pierwszych lepszych stalowych drzwi od niesprawdzonego producenta. Cena tym razem nie grała roli, gdyż szefostwo zdecydowało się zainwestować w trwałe i odporne drzwi przemysłowe, które miały być zamontowane nie tylko w wejściach do pomieszczeń, ale również w korytarzach dostępowych i przejściach technicznych.

Najsolidniejsze drzwi przemysłowe do zakładu pracy

drzwi - wolsztynDrzwi do zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów użytkowych są do siebie dość podobne. Większość to stalowe drzwi o bardzo masywnej konstrukcji, doskonale znoszące trudne warunki na halach produkcyjnych czy w pomieszczeniach użytkowych. Nie wszystkie takie drzwi mają jednak certyfikaty, które pozwalają na ulokowanie ich w dowolnym miejscu na terenie zakładu. Musieliśmy więc sprawdzić wszystkie certyfikaty jakie posiadały oglądane przez nas drzwi – Wolsztyn był siedzibą producenta wyposażenia przemysłowego, który produkował również drzwi do zakładów pracy oraz wszelkich innych obiektów użytkowych. Wszystkie drzwi od owego producenta posiadały wymagane przez nas certyfikaty jakości i wytrzymałości, więc mogliśmy właśnie stamtąd zamówić wszelkiego rodzaju drzwi, zarówno jednoskrzydłowe jak i dwuskrzydłowe, oraz bramy wjazdowe i dostępowe. Wszystkie skrzydła wykonane były z takiej samej stali o wysokiej trwałości, pomalowanej lakierem antykorozyjnym w wybrany przez nabywcę kolor. Wszystkie były również dopasowywane do framug w danym przejściu, aczkolwiek wiele modeli sprzedawano również z framugami ułatwiającymi zamontowanie drzwi w danym miejscu. W zależności od ich zastosowania mogły mieć najzwyklejsze zamki, lub też bardziej skomplikowane zabezpieczenia, a w ofertach znaleźliśmy także stalowe drzwi do pomieszczeń zastrzeżonych, które można było bez problemu podłączyć do obiektowego systemu alarmowego.

Wedle producenta, wszystkie modele drzwi przemysłowych mogły być zamontowane w pobliżu stanowisk pracy, w miejscach w których panuje wysoka temperatura, lub też używane są środki chemiczne. Ułatwiło to nam znacznie montaż zamówionych drzwi w zakładzie, gdyż każde skrzydło doskonale nadawało się do montażu w miejscu w którym aktualnie było potrzebne.